| Size | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Customized |
| Size | 32.5*24.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Phase Change Material |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Size | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 29*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, CMC, PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue , Can Be Customized |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can Be Customized |