| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | Custom Shape 400ml HDPE Hard Plastic Eutectic Cold Pack Cooler Freezer Ice Block |
|---|---|
| Size | 17*9*3 Cm Or Customized |
| Capacity | 400ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC |
| Product Name | HDPE Food Grade Reusable Eutectic Ice Pack Cold Accumulator Gel For Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 17*9*3 Cm Or Customized |
| Capacity | 400ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC |
| Product Name | High Quality HDPE Plastic 600g Gel Ice Bricks Cooling For Food And Drink |
|---|---|
| Size | 21.8*15*3cm |
| Weight | 600g |
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Color | Accept Custom |
| Size | 18*13*3cm |
|---|---|
| Weight | 450g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | 90ML Bpa Free Cute Insole Reusable Plastic Ice Cooler Freezer Ice Packs For Lunch |
|---|---|
| Size | 14*7.5*1cm,90ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 35*22*3 Cm |
|---|---|
| Weight | 1800g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Capacity | 480ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | Cooling Powder - Super Absorbent Polymer |
| Type | Thermal |