| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | Cooling Powder - Super Absorbent Polymer |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Weight | 380g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Product Name | Customize 200ML Mini Cool Cooler Slim Lunch Gel Ice Packs For Frozen Food In Cool Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capacity | 200ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Weight | 480g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 15*9*2cm |
|---|---|
| Weight | 220g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Weight | 500 Ml / 350ml / 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | Cooling SAP |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Diabetic Portable Oxford Fabric Insulin Cooler Bags With Plastic Material Cooler Brick |
|---|---|
| External Dimension | 19*8.5cm |
| Inside Product | Cooling Ice Brick |
| Total Weight | 400g |
| Ice Brick Size | 17.3*7*4cm |
| Product Name | Hard Plastic Picnic Cute Ice Packs Mini Ice Packs Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Size | 5*5cm |
| Eco-friendly | YES |
| OEM | YES |
| Outer Material | Hard Hdpe Plastic |