| Size | 32*32*2cm |
|---|---|
| Weight | 1400g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 21*11.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | 90ML Bpa Free Cute Insole Reusable Plastic Ice Cooler Freezer Ice Packs For Lunch |
|---|---|
| Size | 14*7.5*1cm,90ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Food Grade 350g Hard Shell Plastic Ice Box Cool Cooler Slim Ice Packs For Picnic |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Product Name | Portable Reusable Nylon Cooler PCM Gel Ice Packs For Food Fresh |
|---|---|
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Capacity | 250ml,500ml |
| Outer Material | Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Size | 18.3*11.2*1.6cm |
|---|---|
| Weight | 320 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |