| Size | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Product Name | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim Reusable Cooling Food Gel Ice Pack For Kids Lunch |
|---|---|
| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Hard Plastic Picnic Cute Ice Packs Mini Ice Packs Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Size | 5*5cm |
| Eco-friendly | YES |
| OEM | YES |
| Outer Material | Hard Hdpe Plastic |
| Size | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capacity | 210ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Product Name | Food Grade Rigid Plastic Reusable Ice Blocks , Cool Bag Ice Packs For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Product Name | High Efficiency Reusable Cute Ice Packs Bpa Free Red Apple Shape Ice Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 10*2cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Reusable Cute Beer Cool Bag Ice Packs Pe Plastic Gel Filled Ice Packs |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Custom Portable Thermal Blue Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Brick For Cool Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 10.8*5.8*2cm |
| Capacity | 100ML |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | SAP |