| Size | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Product Name | Customize Cute Animal Shape Bpa Free Reusable Durable Cooler Ice Packs For Children |
|---|---|
| Size | 18*2.5cm |
| Eco-friendly | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Ultra Thin Reusable Blue Gel Ice Pack Plastic Ice Brick With CE / FDA Approval |
|---|---|
| Size | 17.5*11.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | Yes |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | OEM Reusable Lunch Chiller Ice Brick Ultra Thin Ice Pack With Cooling Gel |
|---|---|
| Size | 19*12.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Product Name | Non-toxic HDPE Plastic 600ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Hard Plastic Shell Gel Ice Pack For Fans |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Hard Plastic Shell Gel Ice Pack For Fans |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Blue |
| Product Name | Non-toxic HDPE Plastic 600ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |