| Size | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Weight | 800g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | 16.5*7.4*2cm Instant Cool Bag Ice Packs Ice Gel Pack Reusable Hard Plastic |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Product Name | BPA Free Hard Shell HDPE Plastic 200Ml Cool Bag Ice Packs Cooler Ice Bricks |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Eco Friendly Cool Coolers Ultra Thin Ice Packs For Food / Beer 15cm X 10cm X 1cm |
|---|---|
| Size | 15*10*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Super Absorbent Polymer Cool Bag Ice Packs Freezer Cold Packs 200ML |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Capacity | 110g |
| Outer Material | Food Grade Hard Shell Hdpe |
| Inside Liqulid | Powder |
| Type | Thermal |
| Product Name | FDA Approved Plastic Instant Cool Bag Ice Packs Freezer Blocks Ice Brick 200Ml |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | BPA Free Food Storage Long Lasting Ice Packs Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Hard Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |