| Product Name | Customize Food Approve HDPE Plastic Water Cooler For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Plastic Ultra Thin Ice Pack , Large Reusable Ice Packs For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 15*10*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Food Grade Rigid Plastic Reusable Ultra Thin Gel Ice Packs Lunch Box Freezer Pack |
|---|---|
| Size | 19*12.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Professional Healthy Ultra Thin Ice Pack HDPE Outer Material For Food Storage |
|---|---|
| Size | 15*10*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | FDA Approve HDPE Plastic Ice Pack Cooler For Outdoor Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 19*15*2.5cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Non Toxic Eco Friendly Insulated Ultra Thin Ice Packs With Cooling Gel For Lunch Bag |
|---|---|
| Size | 19*12.5*1cm |
| Capacity | 200ml |
| Material | PE+SAP/CMC |
| Type | Insulated |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g - 2000g |
| Outer Material | FDA Approved HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Blue |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Size | 35x22x3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 33*11*2cm |
|---|---|
| Weight | 580g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |