| Size | 18.5*17.5*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 260g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Product Name | Portable Drink Cooling Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage 6 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 22*15*15cmcm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 100g |
| Inside | 600ml Ice Brick |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquild | Gel |
| Colors | Blue |
| Product Name | Portable Drink Cooling Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage 6 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 15*15*14cm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 380ml Ice Brick |
| Product Name | Hard Plastic Shell Gel Ice Pack For Fans |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | OEM Reusable Lunch Chiller Ice Brick Ultra Thin Ice Pack With Cooling Gel |
|---|---|
| Size | 19*12.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Hard Plastic Shell Gel Ice Pack For Fans |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Non-toxic HDPE Plastic 600ml Ice Pack Flask For Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capacity | 600ml |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | OEM / ODM Food Grade Bento Ice Lunch Chillers Ultra Thin Ice Packs For Kids |
|---|---|
| Size | 17.2*10.5*1cm |
| Capacity | 150ml |
| Outer Material | Reusable HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC Or PCM |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |