| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 28.6*11.2*9cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - MSDS Approved |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Product Name | Reusable Long Lasting Cold Freezer Packs For Cooler, Lunch Bags, Cooler Backpacks |
|---|---|
| Size | 22.5*13.5cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 500ml |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Large Foldable Turnover Insulation Cooler Box For Transport Blood Vaccine |
|---|---|
| Outer Material | Oxford Fabric Cloth Bag |
| Inner Material | Inner Material |
| Outer Size | 1060*770*710mm |
| Internal Size | 930*640*580mm |
| Product Name | Portable Foldable Medical Cool Box Lightweight Camping Cooler Ice Box 25 Litres |
|---|---|
| Outer Material | Oxford Fabric Cloth Bag |
| Inner Material | Inner Material |
| Outer Size | 45.5*34*35cm |
| Internal Size | 38*27*25cm |
| Product Name | OEM Bpa Free Reusable Lunch Chiller Ice Cooler Pack With Eutectic Plate For Cool Bag |
|---|---|
| Size | 14.5*9.8*2cm Or Customized |
| Capacity | 230ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | SAP |