| Product Name | Water Filled Ice Packs Freezer Cooler Brick Ice Cooling Packs For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 18*10.5*3cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 450ml |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Wholesale 6.4*1.5cm Mini BPA Free Round Cold Gel Ice Pack Holder For Beer Cooler |
|---|---|
| Size | 6.4*1.5cm,45ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Beer,Wine,Beverage |
| Outer Material | HDPE |
| Type | 700 Oxford Fabric Insulated Coolest Cool Ice Box For Medical Vaccine Transport |
|---|---|
| Outer Size | 46*30.5*35cm |
| Capacity | 24L |
| Used For | For Cans, Food, Medicine, Vaccine |
| Accessories | Gel Packs |
| Product Name | 2-8 C Low-temperature Control Cold Chain PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| External Dimension | 38.2*38.2*38.2cm |
| Internal Dimension | 30*30*30cm |
| Capacity | 27L |
| Weight | 2.03kg |
| Product Name | Cool Bag Ice Packs Gel Cold PCM Phase Change Material For Cooler Bags / Boxes |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | 200ML Plastic Reusable Cool Bag Ice Packs Freezer Cold Packs With Multi Colors Liquid |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Product Name | Customize 200ML Slim Reusable Cool Bag Ice Packs For Coolers Ultrasonic Welding |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capacity | 200ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | High-density Polyethylene |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Plastic Food Grade Freezer Round Shape Beer Holder Gel Ice Brick Pack For Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Custom 300Ml Portable Cute Ice Packs Freezer Packs For Lunch Boxes And Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 16*2.7cm,300ml |
| Eco-friendly | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |