| Product Name | 200ML Reusable Freezer Packs Bpa Free Cold Ice Packs Food Grade |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.4cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | HDPE SAP Material Water Filled Ice Packs For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 18*10.5*3cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 450ml |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm Or Customized |
|---|---|
| Capacity | 380ml |
| Type | Thermal |
| Color | RED BLUE YELLOW |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Portable HDPE Beer Holder Cooler With Cooling Gel For Outdoor Activities |
|---|---|
| Size | 5.8*2.4cm,60ml |
| Type | Insulated |
| Usage | Beer |
| Material | HDPE+cooling Gel SAP |
| Product Name | Reusable Eutectic Cold Plates Large Freezer Blocks For Ice Cream Frozen |
|---|---|
| Size | 20*18*3 Cm Or Customized |
| Capacity | 800ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Plastic Eutectic Cold Plates Ice Brick For Food Long Time Transport |
|---|---|
| Size | 16.3*9.5*3.8 Cm |
| Capacity | 400ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Product Name | Hot Cold Hard Shell Hdpe Plastic Animal Shape Cute Freezer Cooler Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 16*2.7cm,300ml |
| Eco-friendly | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | Food Grade Hdpe |
| Product Name | Portable Reusable Beer Holder Cooler Ice Brick 90Ml Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Size | 20*2.5cm Or Customized |
| Eco-friendly | YES |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 19*12*2cm |
|---|---|
| Capacity | 270ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Product Name | Eco Friendly 1200ml Cooler Eutectic Cold Plates For Cooling Fruit And Food |
|---|---|
| Size | 30.8*18.5*4.5cm,1200ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food,fruit |
| Outer Material | HDPE |