| Product Name | PCM Phase Change Material Reusable Eutectic Cold Plate With Various Application |
|---|---|
| Size | 24.5*24.5*2.5cm Or Customized |
| Capacity | 1200ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Injected Water Breast Milk Removable HDPE Hard Plastic Ice Cooler Pack |
|---|---|
| Size | 20.5*10*5.5cm |
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Cooling Powder |
| Product Name | Transport 100ml Round Plastic Ice Box Beer Cooler Holder Gel Pack For Kinds Of Bag |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Cool Bag Lunch Ice Packs ,Freezer Gel Pack For Cooler Bags , Lunch Box |
|---|---|
| Size | 125x125x12mm Or Customized |
| Capacity | 160ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Food Grade Reusable Cylinder Ice Stick Beer Holder Cooler For Beverage And Beer Cooler |
|---|---|
| Size | 20*2.5cm Or Customized |
| Eco-friendly | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Customize Freezable Ice Bricks Cool Bag Ice Packs For Lunch Thermal Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm Or Customized |
| Capacity | 200g |
| Outer Material | Food Grade Hdpe |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | BPA Free Cool Bag Gel Ice Packs Cooler Brick With Sap Cooling Gel For Thermal Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capacity | 200ML |
| Outer Material | BPA Free Reusable Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Product Name | BPA Free Food Storage Long Lasting Ice Packs Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Hard Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Product Name | Non Toxic Plastic Food Grade Beer Holder Cooler SAP / CMC Inner Material |
|---|---|
| Size | 7.5*2.5cm Or Customized |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Portable Food Storage Wine Bottle Beer Holder Cooler Ice Cube Eco Friendly |
|---|---|
| Size | 7.5*2.5cm,80ml |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |