| Product Name | Chillers Cool Cooler Lunch Pack Ice Substitute For Thermal Bag With Cooling Gel Inner |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| Capacity | 220ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Product Name | OEM 220ml Bpa Free Hard Plastic Gel Cooler Box Blue Ice Cold Pack For Kids Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Product Name | HDPE Super Mini Insulated Beer Can Cooler Holder With Rubber Ring |
|---|---|
| Size | 6.4*1.5cm,45ml |
| Type | Insulated |
| Usage | Beer |
| Material | HDPE+cooling Gel SAP |
| Product Name | 2-8 C Low-temperature Control Cold Chain PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| External Dimension | 38.2*38.2*38.2cm |
| Internal Dimension | 30*30*30cm |
| Capacity | 27L |
| Weight | 2.03kg |
| Size | 19*7*1cm |
|---|---|
| Capacity | 100ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capacity | 160ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 20*18*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Plastic HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Liquid |
| Colors | White, Blue , Can Be Customized |
| Product Name | 16.5*7.4*2cm Instant Cool Bag Ice Packs Ice Gel Pack Reusable Hard Plastic |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 26.5*9.7*4.2cm Or Customized |
|---|---|
| Capacity | 650ml |
| Type | Thermal |
| Color | RED BLUE YELLOW |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Freezer Milk Cooler Brick Plastic Ice Box Keeping Fresh With FDA Certificate |
|---|---|
| Size | 20.5*10*5.5 Cm |
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Cooling Powder |