| Product Name | BPA Free Hard Shell HDPE Plastic 200Ml Cool Bag Ice Packs Cooler Ice Bricks |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | FDA Approved Hard Plastic Reusable Cold Ice Pack Plate With Logo Printed |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Customize Ice Substitute Freezer Cooler Ice Pack Ice Brick For Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | OEM Bpa Free Reusable Lunch Chiller Ice Cooler Pack With Eutectic Plate For Cool Bag |
|---|---|
| Size | 14.5*9.8*2cm Or Customized |
| Capacity | 230ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Wave Shape Portable Reusable Kids Mini Cool Bag Ice Cooler Pack For Lunch |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC |
| Product Name | Food Grade Rigid Plastic Reusable Ice Blocks , Cool Bag Ice Packs For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Two Hole Reusable Ice Packs For Coolers , Nontoxic Cool Bag Ice Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Type | 700 Oxford Fabric Insulated Coolest Cool Ice Box For Medical Vaccine Transport |
|---|---|
| Outer Size | 46*30.5*35cm |
| Capacity | 24L |
| Used For | For Cans, Food, Medicine, Vaccine |
| Accessories | Gel Packs |
| Product Name | Food Grade 350g Hard Shell Plastic Ice Box Cool Cooler Slim Ice Packs For Picnic |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Product Name | BPA Free Freezer Gel Reusable Cool Cooler Ice Packs For Lunch Bag For Food Storage |
|---|---|
| Size | 16*16*1.4cm |
| Capacity | 350ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Hard Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |