| Product Name | Transport 100ml Round Plastic Ice Box Beer Cooler Holder Gel Pack For Kinds |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 210G Portable Cute Small Reusable Gel Ice Packs Hdpe Childrens Ice Pack |
|---|---|
| Size | 18*2.5cm |
| Eco-friendly | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | Bpa Free Hdpe Plastic |
| Product Name | Mini Ice Cooler Box Freezer Cute Foot Pad Shape Ice Packs For Frozen Food And Wine |
|---|---|
| Size | 14*7.5*1cm |
| Capacity | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Material | HDPE+SAP |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 36*22*25cm |
| Inter Size For EPP Box | 47*31*36.5cm |
| Capacity For EPP Box | 19.8L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Product Name | Eco Friendly 1200ml Cooler Eutectic Cold Plates For Cooling Fruit And Food |
|---|---|
| Size | 30.8*18.5*4.5cm,1200ml |
| Type | Thermal |
| Usage | Food,fruit |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 200ML Capacity Reusable Freezer Cool Bag Ice Packs Bpa Free Food Grade SGS Certificates |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 250ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack For Vaccine Insulin Transport |
|---|---|
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Capacity | 250ml,500ml |
| Outer Material | Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 36*22*25cm |
| Inter Size For EPP Box | 47*31*36.5cm |
| Capacity For EPP Box | 19.8L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Product Name | 200ML Capacity Reusable Freezer Packs Bpa Free Food Grade SGS Certificates |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 150Ml Mini Colorful Food Ice Packs For Coolers Long Lasting Cool Bag Ice Packs |
|---|---|
| Size | 12*7.8*2cm |
| Capacity | 150ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe |
| Inner Material | SAP |