| Product Name | Factory Customize Oxford Fabric Material Medical Cooler Boxes With VIP Panel |
|---|---|
| External Dimension | 47*31*36.5cm |
| Internal Dimension | 36*22*25cm |
| Capacity | 19.8L |
| Weight | 3kg |
| Size | 35*22*3 Cm |
|---|---|
| Weight | 1800g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Cheapest Promotional Portable Gift Gel Ice Lunch Cold Pack For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 25 Degree Reusable Usableness Microwave Heat Packs For Warming Lunch |
|---|---|
| Size | 30*20*2cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | 25 Degree,55 Degree,80 Degree PCM |
| Product Name | FDA Approved Nontoxic Cute Ice Packs Food Use Plastic Ice Block Pack For Children |
|---|---|
| Size | 16*2.7cm Or Customized |
| Eco-friendly | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Reusable Cute Beer Cool Bag Ice Packs Pe Plastic Gel Filled Ice Packs |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Bricks For Kids Portable Bag |
|---|---|
| Size | 12*7.8*2cm |
| Capacity | 150ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Insulin Bag,cooler Bag Vaccine Ice Box With Cooling Ice Brick Printing Logo |
|---|---|
| External Dimension | 19*8.5cm |
| Inside Product | Cooling Ice Brick |
| Total Weight | 400g |
| Ice Brick Size | 17.3*7*4cm |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm;12.2*12.2*1.4cm;13.3*12.7*1.3cm |
| Weight | 130g;180g;160g |
| Color | Can Be Customized |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |