| Size | 18*13*3cm |
|---|---|
| Weight | 450g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Foldable And Portable Vaccine Cooler Bag Shoulder Bag |
|---|---|
| External Dimension | 45.2*31.7*34.3cm |
| Internal Dimension | 37.5*23.5*26.2cm |
| Capacity | 24L |
| Weight | 3kg |
| Type | Vacuum Cooler Box |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 58*38*54cm |
| Inter Size For EPP Box | 53*30*47cm |
| Capacity For EPP Box | 74.7L |
| Outer Material | Oxford Fabric |
| Product Name | Foldable And Portable Vaccine Cooler Bag Shoulder Bag |
|---|---|
| External Dimension | 45.2*31.7*34.3cm |
| Internal Dimension | 37.5*23.5*26.2cm |
| Capacity | 24L |
| Weight | 3kg |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Product Name | Plastic Ice Pack ,Freezer Gel Pack For Wine Rack Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 21*13.5*1.5 Or Customized |
| Capacity | 560ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
| Weight | 130g |
| Color | Can Be Customized |
| Product Name | High Efficiency Reusable Cute Ice Packs Bpa Free Red Apple Shape Ice Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 10*2cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | FDA Approved Reusable Ultra Thin Cooling Element Plastic Ice Pack For Cooler Box |
|---|---|
| Size | 19*15*1.2cm,260ml |
| HS Code | 3824999990 |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP Or CMC |
| Product Name | Portable Mummy Baby Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage Bag For 4 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 15*15*14cm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 380ml Ice Brick |