| Size | 19*19*1cm |
|---|---|
| Weight | 290g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Size | 19*19*1cm |
|---|---|
| Weight | 290g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue,can Be Customizd |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Portable Mummy Baby Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage Bag For 4 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 15*15*14cm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 380ml Ice Brick |
| Size | 17.3*9.6*3.8 M |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capacity | 130ml 200ml 160ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Product Name | Diabetic Portable Oxford Fabric Insulin Cooler Bags With Plastic Material Cooler Brick |
|---|---|
| External Dimension | 22*9.5*5cm |
| Internal Dimension | 19*8*4cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 350ml Ice Brick |
| Product Name | VPU Thermal Insulated Ice Cooler Box For Ice Cream Long Last Frozen |
|---|---|
| External Dimension | 63x47.5x43cm |
| Internal Dimension | 56.8x41.5x40.2cm |
| Capacity | 95L |
| Weight | 11kg |
| Product Name | Customize Safe And Nontoxic Reusable Heat Ice Packs With Pcm Phase Change Material |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | PCM |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |