| Product Name | 1100ml Round Pcm Reusable Heat Packs Microwave For Pets |
|---|---|
| Size | 23.5*3cm,1100ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | PP Plastic Shell |
| Product Name | Large Round Reusable PCM Phase Change Material Microwave Heat Packs For Pets |
|---|---|
| Size | 23.5*3cm,1100ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | PP Plastic Shell |
| Product Name | FDA Plastic Instant Reusable Bag Ice Cool Pack For Food Storage For Camping And Picnic |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | FDA Approved Plastic Instant Cool Bag Ice Packs Freezer Blocks Ice Brick 200Ml |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Promotional Products Reusable Heat Packs With Pcm Phase Change Material |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | YES |
| Material | HDPE+heating Gel |
| Product Name | Safe Non Toxic Microwave Reusable Heat Packs With MSDS / CPSIA Approve |
|---|---|
| Size | 13*2.8cm |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | YES |
| Material | HDPE+heating Gel |
| Product Name | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim Reusable Cooling Food Gel Ice Pack For Kids Lunch |
|---|---|
| Size | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Food Grade HDPE Plastic Eutectic Cold Plates With Gel SGS Approved |
|---|---|
| Size | 22*14*2 Cm Or Customized |
| Capacity | 500ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC |
| Product Name | Wholesale 550ml Reusable Eutectic Heat Plate Pe Plastic Storage Ice Pack For Warm Food |
|---|---|
| Size | 20*20*1.5cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | PCM |
| Product Name | Non-toxic Food Safe PCM Cooling Gel Pack -Accept Custom |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |