| Type | Insulated |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 92.5*52.5*65cm |
| Inter Size For EPP Box | 83*45*55cm |
| Capacity For EPP Box | 205 L |
| Outer Material | Waterproof Oxford Cloth |
| Product Name | Blue Portable Cooler Bag Ice Pack Reusable Freezable Gel Cold Packs |
|---|---|
| Size | 16.5*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32.5*22.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP CMC PCM |
| Colors | Blue |
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Weight | 250g/500g |
| Outer Material | Food Grade Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Color | Light Blue,blue,dark Blue;can Be Customized |
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Weight | 250g/500g |
| Outer Material | Food Grade Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Color | Light Blue,blue,dark Blue;can Be Customized |
| Size | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Weight | 250g/500g |
| Outer Material | Food Grade Nylon PE |
| Inner Material | PCM |
| Color | Light Blue,blue,dark Blue;can Be Customized |
| Product Name | I Also Tried To Connect Two Empty Bottles |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |