| Product Name | 200ml Nontoxic Durable Plastic Reusable Heat Packs For Thermal Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | YES |
| Material | HDPE+heating Gel |
| Product Name | 20*20*1.5cm Square Reusable Hard Hdpe Heat Plastic Storage Ice Packs For Warming |
|---|---|
| Size | 20*20*1.5cm Or Customized |
| ODM | Welcome |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Phase Change Material |
| Size | 8*7.5*2CM |
|---|---|
| Weight | 85g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red, Blue |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Product Name | Reusable Heating 55C Phase Change Material Heat Pack For Lunch With Thermal Bag |
|---|---|
| Size | 13*2.8cm |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | YES |
| Material | HDPE+heating Gel |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Type | Insulated |
|---|---|
| Outer Size For EPP Box | 92.5*52.5*65cm |
| Inter Size For EPP Box | 83*45*55cm |
| Capacity For EPP Box | 205 L |
| Outer Material | Waterproof Oxford Cloth |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |