| Product Name | Non-toxic Food Safe PCM Cooling Gel Pack -Accept Custom |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Product Name | Wholesale Food Grade Portable Durable Reusable Heat Packs For Insulated Lunch Bag |
|---|---|
| Size | 21*10*5.2cm Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999990 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Customize Safe And Nontoxic Reusable Heat Ice Packs With Pcm Phase Change Material |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | PCM |
| Product Name | Eco Friendly Insulated Reusable Heat Packs Engery Storage Box With Pcm |
|---|---|
| Size | 21*10*5.2cm,600ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 600ml Reusable Eutectic Heat Plate Hdpe Heat Pack Heating Gel Inside |
|---|---|
| Size | 21*10*5.2cm,600ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | 200ml Nontoxic Durable Plastic Reusable Heat Packs For Thermal Lunch Box |
|---|---|
| Size | 17.8*12.2*1.2cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | YES |
| Material | HDPE+heating Gel |
| Product Name | 20*20*1.5cm Square Reusable Hard Hdpe Heat Plastic Storage Ice Packs For Warming |
|---|---|
| Size | 20*20*1.5cm Or Customized |
| ODM | Welcome |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Phase Change Material |
| Product Name | Reusable Heating 55C Phase Change Material Heat Pack For Lunch With Thermal Bag |
|---|---|
| Size | 13*2.8cm |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | YES |
| Material | HDPE+heating Gel |
| Product Name | FDA Approved Food Grade Reusable Rigid Slim Gel Cooler Ice Packs For Lunch Bag |
|---|---|
| Size | 14.5*9.8*2cm Or Customized |
| Capacity | 230ml |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |