| Size | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 13.5*13.5*2CM /5.04*5.04*0.55 Inch / Each Ice Pack |
|---|---|
| Capacity | 200 G /pcs / 3oz / Each Ice Pack |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 40x26x4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Capacity | 110g |
| Outer Material | Food Grade Hard Shell Hdpe |
| Inside Liqulid | Powder |
| Type | Thermal |
| Size | 18*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | Diabetic Portable Oxford Fabric Insulin Cooler Bags With Plastic Material Cooler Brick |
|---|---|
| External Dimension | 19*8.5cm |
| Inside Product | Cooling Ice Brick |
| Total Weight | 400g |
| Ice Brick Size | 17.3*7*4cm |
| Size | 25x20x3cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Product Name | Hard Plastic Shell Gel Ice Pack For Fans |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Weight | 500 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | Diabetic Portable Oxford Fabric Insulin Cooler Bags With Plastic Material Cooler Brick |
|---|---|
| External Dimension | 19*8.5cm |
| Inside Product | Cooling Ice Brick |
| Total Weight | 400g |
| Ice Brick Size | 17.3*7*4cm |