| Size | 28.6*11.2*9cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - MSDS Approved |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | Diameter:2.5cm Length:20cm |
|---|---|
| Weight | 80g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | Plastic Eutectic Cold Plates Ice Brick For Food Long Time Transport |
|---|---|
| Size | 16.3*9.5*3.8 Cm |
| Capacity | 400ML |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | Super Absorbent Polymer |
| Size | 28.6*11.2*9cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | SAP - MSDS Approved |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton |
| Size | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 35*15*3.5cm 19*15*1.8cm 25*15*1.5cm 25*15*3.5cm 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |