| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Breast Milk Ice Brick |
| Outer Material Of Ice Brick | Food Grade HDPE |
| Inner Material Of Ice Brick | Cooling Gel |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 22.5*18.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 17.5*12.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | Cooling Powder - Super Absorbent Polymer |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Capacity | 480ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | Cooling Powder - Super Absorbent Polymer |
| Type | Thermal |