| Size | 35x22x3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 22*11*1.8cm;21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 300g;600g;1200g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Weight | 400G |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | High Efficiency Reusable Cute Ice Packs Bpa Free Red Apple Shape Ice Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 10*2cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 18.3*11.2*1.6cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Grey, Can Be Customized |
| Product Name | High Quality HDPE Plastic 600g Gel Ice Bricks Cooling For Food And Drink |
|---|---|
| Size | 21.8*15*3cm |
| Weight | 600g |
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Color | Accept Custom |