| Size | 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Packing Type | Carton , Can Be Customized |
| Size | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 320g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 25*20*1cm;18.3*11.2*1.6cm;19*12.5*1cm;can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | White , Blue |
| Size | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Weight | 4200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Blue ,can Be Customized |
| Product Name | Portable Drink Cooling Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage 6 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 22*15*15cmcm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 100g |
| Inside | 600ml Ice Brick |
| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |