| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 16.5*9.7*3cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Weight | 480ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liqulid | Cooling Gel |
| Type | Thermal |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 245*1145*15mm |
|---|---|
| Weight | 390g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |