| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 750g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |