| Inner Material | Polyurethane |
|---|---|
| Outer Material | Export Corrugated Carton |
| Outer Size | 440*440*450mm |
| Inner Size | 320*320*320mm |
| PU Thickness | 60mm |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 87.8*65.7*79.6 Cm |
| Inner Size | 75*53.5*65 Cm |
| Internal Volume | 260 L |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 122*69*80 Cm |
| Inner Size | 109*56*66 Cm |
| Internal Volume | 402 L |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 87.8*65.7*79.6 Cm |
| Inner Size | 75*53.5*65 Cm |
| Internal Volume | 260 L |
| Product Name | Customize Portable 4L Small Vaccine Carrier Box For 2-8 C Storage |
|---|---|
| External Dimension | 23*17*17cm |
| Internal Dimension | 21*14*14cm |
| Capacity | 4L |
| Weight | 1kg |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 25.8*19.2*3.8cm; 20*16.6*3.8cm; 15.7*10.3*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 1000g, 750g, 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 750g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 17.5*12.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 450g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |