| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Product Name | FDA Approved Plastic Instant Cool Bag Ice Packs Freezer Blocks Ice Brick 200Ml |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Type | 700 Oxford Fabric Insulated Coolest Cool Ice Box For Medical Vaccine Transport |
|---|---|
| Outer Size | 38.2*38.2*38.2cm |
| Capacity | 27L |
| Used For | For Cans, Food, Medicine, Vaccine |
| Accessories | Gel Packs |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Colorful;custom |
| Usage | Keep Food And Drinks Cold |
|---|---|
| Design | Durable |
| Safety | Non-toxic And BPA Free |
| Capacity | 1.2L |
| Temperature | 0°C, -5℃, -10℃, -15℃, -20℃, -25℃ |
| Type | 700 Oxford Fabric Insulated Coolest Cool Ice Box For Medical Vaccine Transport |
|---|---|
| Outer Size | 38.2*38.2*38.2cm |
| Capacity | 27L |
| Used For | For Cans, Food, Medicine, Vaccine |
| Accessories | Gel Packs |
| Product Name | 23.5L Portable Insulated Ice Cream Cooler Box With -22 Degrees Ice |
|---|---|
| External Dimension | 45*31*35cm |
| Internal Dimension | 38*23*27cm |
| Capacity | 23.5L |
| Weight | 2.03kg |
| Product Name | Factory Customize Oxford Fabric Material Medical Cooler Boxes With VIP Panel |
|---|---|
| External Dimension | 47*31*36.5cm |
| Internal Dimension | 36*22*25cm |
| Capacity | 19.8L |
| Weight | 3kg |
| Type | Breast Milk Insurance Backpack |
|---|---|
| Material | Thermal |
| Ice Pack | HDPE Food Grade Plastic |
| Feature | Eco-friendly |
| Brand Name | JS |
| Product Name | FDA Plastic Instant Reusable Bag Ice Cool Pack For Food Storage For Camping And Picnic |
|---|---|
| Size | 16.5*7.4*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |