| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | Can Be Customized |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel Or Powder |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | Freezer Milk Cooler Brick Plastic Ice Box Keeping Fresh With FDA Certificate |
|---|---|
| Size | 20.5*10*5.5 Cm |
| Capacity | 600ml |
| Outer Material | HDPE |
| Inner Material | Cooling Powder |
| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling Gel |
| Colors | Red / Blue / Yellow / Pink / Purple |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 22*14*2cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |