| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |