| Size | 19*12*2cm |
|---|---|
| Capacity | 270ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Weight | 350g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 35x22x3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 229*168*64mm |
|---|---|
| Capacity | 1200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE - Hard Shell Plastic |
| Inside Liqulid | Cooling Powder - Super Absorbent Polymer |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 8*7.5*2CM |
|---|---|
| Weight | 85g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red, Blue |
| Size | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 18.3*11.2*1.6cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Grey, Can Be Customized |