| Size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm,650ml |
|---|---|
| Type | Thermal |
| Color | RED BLUE YELLOW |
| Outer Material | HDPE |
| Inside Liquid | SAP Or CMC |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Large Foldable Turnover Insulation Cooler Box For Transport Blood Vaccine |
|---|---|
| Outer Material | Oxford Fabric Cloth Bag |
| Inner Material | Inner Material |
| Outer Size | 1060*770*710mm |
| Internal Size | 930*640*580mm |
| Product Name | Plastic Food Grade Freezer Round Shape Beer Holder Gel Ice Brick Pack For Cooler Bag |
|---|---|
| Size | 8.8*2cm,100ml |
| Eco-friendly | YES |
| Oem | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Colorful;custom |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 87.8*65.7*79.6 Cm |
| Inner Size | 75*53.5*65 Cm |
| Internal Volume | 260 L |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 87.8*65.7*79.6 Cm |
| Inner Size | 75*53.5*65 Cm |
| Internal Volume | 260 L |
| Inner Material | PU Foaming Or VPU Panels |
|---|---|
| Outer Material | White Clear Plastic Shell |
| Outer Size | 122*69*80 Cm |
| Inner Size | 109*56*66 Cm |
| Internal Volume | 402 L |
| Inner Material | Polyurethane |
|---|---|
| Outer Material | Export Corrugated Carton |
| Outer Size | 440*440*450mm |
| Inner Size | 320*320*320mm |
| PU Thickness | 60mm |