| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 7*7*1.4cm |
|---|---|
| Weight | 45g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Super Absorbent Polymer, Carboxyl Methyl Cellulose |
| Colors | Blue , Red , Pink , Customized |
| Size | 40x26x4cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Coolant |
| Colors | Blue , Customized |
| Size | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Product Name | 205L Large Capacity Vip Medical Cool Box For Vaccine Storage Transport |
|---|---|
| External Dimension | 92.5*52.5*65cm |
| Internal Dimension | 83*45*55cm |
| Capacity | 205L |
| Weight | 8.7kg |
| Size | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling Coolant |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |