| Size | 16.5*9.7*3cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Non-toxic Coolant |
| Colors | Can Be Customized |
| Inner Material | PU Foaming |
|---|---|
| Outer Material | Plastic Shell |
| Outer Size | 460*460*480mm |
| Inner Size | 350*350*350mm |
| Net Size | 300*300*300mm |
| Material | PP Plastic |
|---|---|
| Packaging Material | Export Corrugated Carton |
| Size | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Capacity | 10G,8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Material | PP Plastic |
|---|---|
| Packaging Material | Export Corrugated Carton |
| Size | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Capacity | 10G,8G |
| HS Code | 3926909090 |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Outer Size | 15*15*14cm |
|---|---|
| Inner Size | 14*14*12cm |
| Accessories | Wave Shape Cooler Pack |
| Size For Ice Pack | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Keep Milk Bottle Cans Cold |
| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Portable Mummy Baby Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage Bag For 4 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 15*15*14cm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 380ml Ice Brick |
| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |