| Size | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Size | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customized |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 320g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Customized |
| Product Name | Reusable Long Lasting Cold Freezer Packs For Cooler, Lunch Bags, Cooler Backpacks |
|---|---|
| Size | 22.5*13.5cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Capacity | 500ml |
| Outer Material | HDPE |
| Product Name | Wholesale 25*20*1cm Ultra Slim Cool Cooler Fit And Fresh Reusable Plastic Ice Pack |
|---|---|
| Size | 25*20*1cm |
| Capacity | 300ml |
| Material | HDPE+SAP/CMC |
| Type | Insulated,thermal |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |