| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 43.7*24.7*3.1cm |
|---|---|
| Weight | 2600g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | Diameter:2.5cm Length:20cm |
|---|---|
| Weight | 80g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 22*11*1.8cm;21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 300g;600g;1200g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | Diameter:2.5cm Length:20cm |
|---|---|
| Weight | 80g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |