| Size | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | 200ML Nontoxic Rigid Plastic Cool Cooler Ice Pack Freezer Ice Brick For Lunch Bag |
|---|---|
| Size | 15*10*2cm Or Customized |
| Capacity | 200ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 29*25*3cm |
|---|---|
| Weight | 1800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Weight | 1500g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |