| Size | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Weight | 7500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Weight | 3500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Product Name | OEM 220ml Bpa Free Hard Plastic Gel Cooler Box Blue Ice Cold Pack For Kids Cool Bag |
|---|---|
| Size | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | YES |
| Outer Material | BPA Free Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP Cooling Gel |
| Size | 28*12*3cm |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Weight | 2000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Bpa Free 100ML Reusable Mini Apple Shape Cute Ice Packs Plastic Ice Brick For Lunch |
|---|---|
| Size | 10*2cm,100ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |