| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Non-toxic Food Safe PCM Cooling Gel Pack -Accept Custom |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*3.5cm |
| Weight | 400g |
| Color | Can Be Customized |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Size | 30*30*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | Portable Mummy Baby Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage Bag For 4 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 15*15*14cm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 380ml Ice Brick |
| Product Name | Portable Drink Cooling Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage 6 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 22*15*15cmcm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 100g |
| Inside | 600ml Ice Brick |
| Product Name | Portable Drink Cooling Insulated Cooler Bag Breast Milk Storage 6 Bottles |
|---|---|
| External Dimension | 15*15*14cm |
| Internal Dimension | 14*14*12cm |
| Weight | 400g |
| Inside | 380ml Ice Brick |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling SAP / CMC / PCM |
| Colors | Can Be Customized |
| Product Name | Large Reusable Blue Gel Ice Pack Plastic Ice Brick With CE / FDA Spproval |
|---|---|
| Size | 17.5*11.5*1cm Or Customized |
| OEM | YES |
| Eco-friendly | Yes |
| Outer Material | HDPE Plastic |