| Size | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Custom |
| Size | 16.5*9*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 21.3*14.5*4.3cm |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Blue;can Be Customizd |
| Size | 22*11*1.8cm;21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Weight | 300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 27*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 860g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 34*23*2cm |
|---|---|
| Weight | 1300g |
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Product Name | Custom Hard Plastic Gel Ice Eutectic Cold Plates Cooler Ice Bricks For Transport |
|---|---|
| Size | 17*11*1cm Or Customized |
| Capacity | 180ml |
| Outer Material | Pe Plastic |
| Inner Material | SAP |