| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Specification | 13.5*13.5*2cm,200g |
|---|---|
| Outer Material | HDPE Plastic |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |
| Product Name | I Also Tried To Connect Two Empty Bottles |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | I Also Tried To Connect Two Empty Bottles |
|---|---|
| Size | 23.5*6*3cm Or Customized |
| Capacity | 330ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Plastic Ice Pack ,Freezer Gel Pack For Wine Rack Drink Cooling |
|---|---|
| Size | 21*13.5*1.5 Or Customized |
| Capacity | 560ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Size | 35*22*3CM |
|---|---|
| Weight | 1200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inside Liquild | Cooling SAP / CMC / PCM |
| Colors | Can Be Customized |
| Size | 35*22*3CM |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | According To Your Temperature |
| Colors | Blue, Can Be Customized, The MOQ Is 3000pcs |
| Certificates | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 13.5*13.5*2 Cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Packing Type | Can Be Customized |