| Product Name | Customize 200ML Mini Cool Cooler Slim Lunch Gel Ice Packs For Frozen Food In Cool Bag |
|---|---|
| Size | 16.5*8.8*1.5cm |
| Capacity | 200ML |
| Outer Material | Food Grade Hdpe Plastic |
| Inner Material | SAP |
| Product Name | Custom 100ML Lovely Colorful Apple Shape Cool Cooler Slim Ice Packs For Lunch Box |
|---|---|
| Size | 10*2cm,100ml Or Customized |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999990 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | Accept Custom |
|---|---|
| Weight | 50-100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 10*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |