| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 30*20*2cm |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 19*12*1.5cm |
|---|---|
| Weight | 260g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm / Pcs |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Weight | 280g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;can Be Customizd |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Colorful;custom |
| Size | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 16.5*9.7*3cm |
|---|---|
| Weight | 400g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | Diameter:2.5cm Length:20cm |
|---|---|
| Weight | 80g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |