| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Weight | 500 Ml / 350ml / 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 17.2*11.5*1cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 36*21*1.8cm |
|---|---|
| Weight | 1100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell Plastic, BPA Free |
| Inside Liquild | Cooling Gel , Non-toxic |
| Colors | White |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 130g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | Cooling SAP |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Customized |
| Size | 15*9*2cm |
|---|---|
| Weight | 220g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |