| Size | 10*2cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | Red |
| Size | 19*7*1cm |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 19*7*1cm Or Custom |
|---|---|
| Weight | 100g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
|---|---|
| Capacity | 260ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 17.8*12.2*1.4cm |
|---|---|
| Capacity | 260ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | HDPE Plastic |
| Inside Material | Gel |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Weight | 45g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Weight | 70g |
| Outer Material | Food Grade HDPE |
| Inner Material | Cooling Gel |
| Color | Can Be Customizd |
| Size | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Weight | 150g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |
| Size | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Weight | 500 Ml / 350ml / 200ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |