| Size | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Weight | 400 G |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Size | 18.3*11.2*1.6cm |
|---|---|
| Weight | 320 Ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Plastic |
| Inside Liquild | Cooling SAP Gel |
| Colors | Blue, Can Be Customized |
| Product Name | Bpa Free 100ML Reusable Mini Apple Shape Cute Ice Packs Plastic Ice Brick For Lunch |
|---|---|
| Size | 10*2cm,100ml |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 15*10*2cm |
|---|---|
| Weight | 200g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Size | 35*22*3 Cm |
|---|---|
| Weight | 1800g / PCS |
| Outer Material | Environment HDPE Materials |
| Inside Liquild | SAP CMC |
| Colors | BLUE RED AND OTHERS |
| Product Name | Cool Bag Lunch Ice Packs ,Freezer Gel Pack For Cooler Bags , Lunch Box |
|---|---|
| Size | 125x125x12mm Or Customized |
| Capacity | 160ml |
| Outer Material | Hard HDPE Plastic |
| Inner Material | SAP/CMC/PCM |
| Product Name | Fit & Fresh Cool Coolers Slim Lunch Ice Packs |
|---|---|
| Material | HDPE Plastic With Gel Cooling Liquid |
| Size | 12.2*12.2*1.2cm;12.2*12.2*1.4cm;13.3*12.7*1.3cm |
| Weight | 130g;180g;160g |
| Color | Can Be Customized |
| Size | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Capacity | 500ml |
| Outer Material | Food Grade HDPE Hard Shell |
| Inside Liqulid | Cooling Gel ( SAP) |
| Type | Thermal |
| Product Name | High Efficiency Reusable Cute Ice Packs Bpa Free Red Apple Shape Ice Bricks For Cooler Bags |
|---|---|
| Size | 10*2cm |
| OEM | YES |
| HS Code | 3824999999 |
| Outer Material | HDPE |
| Size | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Weight | 200g |
| Outside Material | Food Grade HDPE |
| Inside Material | Gel Cooling Liquid |
| Color | Transparent White With Blue Liquid;custom |